Bli medlem i GS-facket

Klicka på länken så kommer du till GS-fackets webbplats där du kan fylla i och skicka in ansökan om medlemskap till facket www.gsfacket.se.

Viktigt att veta

GS-facket och GS a-kassa är två separata organisationer. Du behöver därför ansöka om medlemskap till respektive organisation. 

Bli medlem i GS a-kassa

Vill du ansöka om medlemskap hos oss i GS a-kassa? Klicka på knappen "Logga in och ansök här!" på Bli medlem-sidan. Du loggar in med din e-legitimation/BankID.

Var denna sida hjälpsam?

Har du tid att ge mer feedback?

Vi försöker ständigt förbättra din upplevelse av vår webbplats. Med din feedback kan vi bättre förstå vad som fungerar och vad vi kan förbättra.

Ge betyg i antal stjärnor 1–5 där 1 är mycket dåligt, 3 är medel, och 5 är utmärkt. Skriv gärna en kommentar om du vill förklara dina svar. 

Hur lätt var det för dig att förstå innehållet?
Fick du svar på din fråga?
Saknar du information?

Lämna ingen personlig information som namn, personnummer, eller kontaktinformation. Det finns bättre sätt att kontakta oss om du behöver hjälp.

Något gick fel, försök igen.

Tack för att du tog dig tid att ge oss feedback! Vi läser och tar till oss all feedback som skickas in även fast vi inte skickar svar. Kontakta oss gärna om du behöver hjälp.