När vi byter system behöver vi stänga ner vårt ärendehanteringssystem och våra e-tjänster för medlemsärenden under två dagar. 

Under tiden 9 juni 16.00 – 11 juni 16.30 kan du inte logga in och använda våra e-tjänster Mitt medlemskap och Ansökan om medlemskap.

Det går inte att ansöka om medlemskap digitalt på vår webbplats under denna tid. Vi kan inte heller logga in och se uppgifter i vårt ärendehanteringssystem när det är stängt.

När öppnar e-tjänsterna?

Den 11 juni klockan 16.30 planerar vi att öppna Mitt medlemskap och Ansökan om medlemskap igen. 

Vad är nytt?

Inloggningssidorna kommer få nytt utseende, men i övrigt kommer du som medlem inte att märka någon större skillnad. 

Har du frågor?

Du är välkommen att ringa till oss på 010-470 68 00 om du undrar över något!

Var denna sida hjälpsam?

Har du tid att ge mer feedback?

Vi försöker ständigt förbättra din upplevelse av vår webbplats. Med din feedback kan vi bättre förstå vad som fungerar och vad vi kan förbättra.

Ge betyg i antal stjärnor 1–5 där 1 är mycket dåligt, 3 är medel, och 5 är utmärkt. Skriv gärna en kommentar om du vill förklara dina svar. 

Hur lätt var det för dig att förstå innehållet?
Fick du svar på din fråga?
Saknar du information?

Lämna ingen personlig information som namn, personnummer, eller kontaktinformation. Det finns bättre sätt att kontakta oss om du behöver hjälp.

Något gick fel, försök igen.

Tack för att du tog dig tid att ge oss feedback! Vi läser och tar till oss all feedback som skickas in även fast vi inte skickar svar. Kontakta oss gärna om du behöver hjälp.